top of page

KURŠU INICIATĪVU FONDS ĪSTENO

AKTĪVO IEDZĪVOTĀJU FONDA PROJEKTU

Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programma “Ilgtspēja un kapacitāte”.

Nr. AIF/2021/IK/039

logo.png

PAMATINFORMĀCIJA

___________________________________________

Projekta nosaukums: KURŠU INICIATĪVU FONDA RESTARTS

Projekta mērķis:

Restartējot Kuršu Iniciatīvu Fonda darbību un pakāpjoties nākamajā attīstības stadijā ir svarīgi ne tikai izgaismot kapacitātes vajadzības Fonda darbībā, bet arī parādīt, ko mēs kā komanda varam darīt, lai tās risinātu.

Projekta vizītkarte: 

Ar jaunu cilvēku ienākšanu Fonda vadībā un palielinot visu iesaistīto cilvēku zināšanas, un sapratni par organizācijas jēgu, un tās vērtībām ir izveidota spēcīga komanda Fonda otrās piecgades darbības uzsākšanai. Radot jaunu Fonda informatīvo platformu sabiedrība regulāri un mūsdienīgā veidā tiek informēta par organizācijas darbību un esamību. Sperot soli uz priekšu ar vēlmi kļūt par jaudīgāku organizāciju nākotnē esam mazinājuši Fonda atkarību no projektu finansējuma izveidojot saimnieciskās darbības ieņēmumu veidu, kas tieši ir saistīts ar Fonda pamatdarbību.

Projekta ilgums: No 2021-06 līdz 2022-11 

Projekta norises teritorija: Papes Ķoņu ciems, Rucavas pagasts, Dienvidkurzemes novads 

Projekta budžets kopā: 18 166.18 EUR

PLĀNOTĀS AKTIVITĀTES

________________________________________________

Jaunas Fonda informatīvās platformas izveide

Aktivitātes mērķi: 

Ilgtermiņa – nodrošināt Kuršu Iniciatīvu Fonda kvalitatīvu atpazīstamību. 

• Īstermiņa – izveidot informatīvo platformu ar vizītkartes tipa mājas lapu ar atsevišķu projektam veltītu informācijas sadaļu, Instagram kontu, Linkedin kontu, Twitter kontu, Facebook kontu.

Aktivitātes īstenošanas periods: 2021-06-01 līdz 2021-11-30.

Izglitošanās caur reālu praksi

Aktivitātes mērķi:

 • Ilgtermiņa – veicināt Fonda neatkarību no projektu finansējumiem un spēt realizēt Fonda radītos produktus. 

• Īstermiņa – organizēt pašmācību kursu par izsoļu rīkošanas un pārdošanas kanāliem digitālajā vidē, un apmācības kursu “Podniecības darbnīcas biznesa plāna izstrāde”.

Aktivitātes īstenošanas periods: 2021-09-28 līdz 2022-06-30

Apmācību programma - Fonda komandas koučings

Šīs aktivitātes nolūks ir spēcināt organizāciju tās mērķu un uzdevumu sasniegšanā. Tikai gudri un izglītoti cilvēki ir panākuma atslēga veiksmīgai organizācijas darbībai nākotnē.

Ar šo Fonda apmācību programmu mēs sev vēlamies ieliktu jaudīgus pamatus turpmāko 5 gadu darbībai. Fonda komandas koučings palīdzēs mums saprast, kas mēs esam šobrīd, ko un kā mēs gribam KOPĀ panākt nākamo piecu gadu nogrieznī.

Aktivitātes īstenošanas periods: 2021-11-01 līdz 2022-05-31

Podniecības darbnīcas izveide un apāmcības

Aktivitātes mērķi: 

• Ilgtermiņa – uzsākt sainmniecisko darbību nodrošinot Fonda daļēju neatkarību no projektu finansējumiem un izveidot darbnīcu podnieka amata apguvē un nodrošināt podniecības amata tradīciju pārmantojamību. 

• Īstermiņa – organizēt apmācības kursus podniecības meistaru vadībā un organizēt publisku lekciju "Rucavas podniecība gadu gaitā 19. - 20. gs" un veikt tās filmēšanu.

Aktivitātes īstenošanas periods: 2021-06-01 līdz 2022-11-30

Projektu “KURŠU INICIATĪVU FONDA RESTARTS” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija car EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

logo.png
bottom of page